Peugeot Stuurhuis
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 700,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing, M14 X 1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1100,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14 x 1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1175,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -22%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, M14x1,5, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -25%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -74%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Klin, M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -59%
Klin, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -68%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Klin, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Totale lengte [mm] | 1110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -58%
Sciety, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -57%
Met buitendraad, Hydraulisch, Getande stuuras, 2 jaar garantie
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor fabrikant | ZF |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Leitung geschraubt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 276 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1167 |
| Aansluittechniek | Leitung geschraubt |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder cilinder, stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
