Skoda Axiaal gewricht / spoorstang
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6R0 423 810 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -58%
Vooras, 6C0423810C, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6C0423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -51%
Vooras, Part of 6Q0419803F, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6Q0419803F |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 308 |
- -56%
Vooras, 1S0423810A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1S0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 305 |
- -26%
Vooras, 5WA423810C, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5WA423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 306 |
- -51%
Vooras, 1J0422821A, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422821A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 338 |
- -27%
Vooras, Part of 1J0422803H, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1J0422803H |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
- -26%
Vooras, Part of 6Q0423803P, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6Q0423803P |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 295 |
- -45%
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -39%
Vooras, 6Q0423810C, SMI KOYO, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6Q0423810C |
| Voor fabrikant | SMI KOYO |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 299 |
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5, M16x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
- -65%
Vooras rechts, Vooras links, M16x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
- -65%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5, M16x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
- -63%
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
- -63%
- -63%
M14X1,5, met synthetisch vet
| Buitendraad [mm] | M14X1,5 |
| Lengte [mm] | 323 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Binnendraad [mm] | M14X1,5 |
- -51%
- -6%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Lengte [mm] | 341 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -6%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Lengte [mm] | 319 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -6%
M14 x 1,5, met synthetisch vet
| Lengte [mm] | 315 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -6%
M16x1,5, met synthetisch vet
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
- -48%
M14 x 1,5, met synthetisch vet, M12 x 1
| Lengte [mm] | 356 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1 |
- -6%
M14 x 1,5, met synthetisch vet, M12 x 1
| Lengte [mm] | 333 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1 |
- -6%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Lengte [mm] | 362 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -6%
M16x1,5, met synthetisch vet, M14x1,5
| Lengte [mm] | 328,2 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
- -48%
- -49%
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 286 |
- -49%
