Skoda Axiaal gewricht / spoorstang
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 428 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 332 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 311 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 x 1,5 |
- -60%
Vooras, 6C0423810C, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6C0423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -51%
Vooras, Part of 6Q0419803F, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6Q0419803F |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 308 |
- -56%
Vooras, 1S0423810A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1S0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 305 |
- -26%
Vooras, 5WA423810C, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5WA423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 306 |
- -51%
Vooras, 1J0422821A, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422821A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 338 |
- -27%
Vooras, Part of 1J0422803H, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1J0422803H |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
- -26%
Vooras, Part of 6Q0423803P, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6Q0423803P |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 295 |
- -45%
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -39%
Vooras, 6Q0423810C, SMI KOYO, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6Q0423810C |
| Voor fabrikant | SMI KOYO |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 299 |
Met rechtse schroefdraad, Vooras, 1J0422804B, 1J0422803B
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422804B, 1J0422803B |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
M 14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -21%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Lengte [mm] | 306 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Vooras, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14 x 1,5 |
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, M14 x 1,5 mm
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 325 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 mm |
Vooras rechts, Vooras links, M14X1,5
| Lengte [mm] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1,5 |
Vooras, M14x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14x 1,5 |
Vooras, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
Vooras rechts, Vooras links, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
Vooras, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Inbouwplaats | Vooras |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
Met rechtse schroefdraad, Vooras rechts, Vooras links, M12 x 1
| Lengte [mm] | 331 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1 |
Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 335 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
DIN 936 (zeskantmoer, lage vorm), Vooras links, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 24 |
| DIN-normen (moeren) | DIN 936 (zeskantmoer, lage vorm) |
| Spoed 2 [mm] | 1,5 |
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 334 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 16 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, KOYO-SMI
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 319 |
| Voor stuurdelenfabrikant | KOYO-SMI |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 14 x 1,5 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 323 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 14 x 1,5 |
- -62%
Vooras links, Vooras rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 329 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 312 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 14 x 1,5 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 16 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 331,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 14 x 1,5 |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 16 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 351 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 x 1,5 |
- -61%
