Volkswagen Roetfilter
FK11150, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11150 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FK11175, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11175 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FK11198, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11198 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FK11349, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11349 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, FK11166, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11166 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E20-103R, PP11187C, PP11187B, PP11187A
| Controleteken | E20-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11187C, PP11187B, PP11187A, FK11187 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, FK11217, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11217 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E20-103R, PP11322C, PP11322B, PP11322A
| Controleteken | E20-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11322C, PP11322B, PP11322A, FK11322 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E57-103R, PP11381B, PP11381A, Cordieriet
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11381B, PP11381A |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ottomotor, E57-103, FK15014, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15014 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ottomotor, E57-103, FK15016, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15016 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -27%
Ottomotor, E57-103, FK15032, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15032 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ottomotor, E57-103, FK15042, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15042 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ottomotor, E57-103, FK15049, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15049 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 58.15014 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, PP11165A, FK11165, Cordieriet
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11165A, FK11165 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ottomotor, E57-103, FK15005, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15005 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,7 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
Cordierite, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 7,8 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -23%
Cordierite, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 7,500 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 7,3 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -21%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 680 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -26%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,5 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -19%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,150 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -13%
