Volkswagen Roetfilter
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15012 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15013 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15014 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met roetfilter, Cordieriet, Euro 6
| Inbouwplaats | Voor |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Serienummer | 04.15015 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 46.15003 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 46.15007 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 50.15002 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 50.15003 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 58.15001 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 58.15002 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 58.15004 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 58.15006 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Serienummer | 58.15008 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 58.15010 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Serienummer | 58.15015 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met leiding
| Lengte [mm] | 980 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met leiding
| Lengte [mm] | 800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal
| Lengte [mm] | 950 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R103, Cordieriet
| Controleteken | R103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PP11029B, PP11029A, FK11029, Cordieriet
| Enkel in combinatie met | PP11029B, PP11029A, FK11029 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PP11033C, PP11033B, PP11033A, FK11033
| Enkel in combinatie met | PP11033C, PP11033B, PP11033A, FK11033 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PP11118B, PP11118A, FK11118, Cordieriet
| Enkel in combinatie met | PP11118B, PP11118A, FK11118 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9-103R, FK11130, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11130 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
