Skoda Roetfilter
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15011 |
- -65%
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -65%
Diesel, Standard Neuteil
| Geschikt voor motor | Diesel |
| Kwaliteit | Standard Neuteil |
- -65%
E57-103R, PP11582B, PP11582A, FK11582
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11582B, PP11582A, FK11582 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
FK11035, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11035 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -62%
FK11051, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11051 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11142, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11142 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11198, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11198 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414
| Enkel in combinatie met | PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
E24-103R, PP11292A, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11292A |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15011, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15011 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15027, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15027 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15040, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15040 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15071, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15071 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15088, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15088 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103R, FK15161, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | FK15161 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Cordieriet, Euro 5, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, met ingebouwde katalysator
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Nieuw onderdeel | |
| Conform EG/ECE | |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, met ingebouwde katalysator |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -46%
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Nieuw onderdeel | |
| Conform EG/ECE |
- -46%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 10,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, Met flexpijp, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 7,500 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flexpijp, met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,250 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 10,300 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
1K0254704TX, SiC, met montagemateriaal
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,300 |
| Voor OE nummer | 1K0254704TX |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
Cordieriet, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Voor, voor voertuigen met roetfilter, Cordieriet, Euro 6
| Inbouwplaats | Voor |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Serienummer | 04.15017 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15002 |
- -67%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15010 |
- -68%
