Skoda Roetfilter
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 10,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,100 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -17%
SiC, Met flexpijp, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 7,500 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flexpijp, met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,250 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
FK11035, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11035 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -62%
FK11051, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11051 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11142, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11142 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11198, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11198 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414
| Enkel in combinatie met | PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 8,6 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,4 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 970 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 980 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1085 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 4,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1060 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,0 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1040 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4,9 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 960 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 3,8 |
| Hoogte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Siliciumcarbide, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Cordieriet, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Cordieriet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15002 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15005 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15010 |
- -65%
Voor, voor voertuigen met roetfilter, Cordieriet, Euro 6
| Inbouwplaats | Voor |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Serienummer | 04.15017 |
- -65%
E24-103R, PP11292A, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11292A |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E57-103R, PP11582B, PP11582A, FK11582
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11582B, PP11582A, FK11582 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15011, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15011 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15027, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15027 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15040, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15040 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
