Seat Roetfilter
Cordieriet, Euro 5, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5, Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -19%
Cordieriet, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -2%
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -12%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -28%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -61%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -61%
Siliciumcarbide, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Cordieriet, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Cordieriet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15005 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15011 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 46.15006 |
- -65%
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 58.15007 |
- -65%
Diesel, Standard Neuteil
| Geschikt voor motor | Diesel |
| Kwaliteit | Standard Neuteil |
- -65%
E57-103R, PP11582B, PP11582A, FK11582
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11582B, PP11582A, FK11582 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
FK11035, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11035 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -62%
FK11051, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11051 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11130, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11130 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11143, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11143 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11152, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11152 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
E9-103R, PP11231B, PP11231A, FK11231
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11231B, PP11231A, FK11231 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -59%
E9-103R, PP11402B, PP11402A, FK11402
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11402B, PP11402A, FK11402 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -60%
PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414
| Enkel in combinatie met | PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
E9-103R, PP11612B, PP11612A, FK11612
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11612B, PP11612A, FK11612 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -59%
E24-103R, PP11292A, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11292A |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E24-103R, FK11316, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11316 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15011, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15011 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15027, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15027 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, FK15040, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15040 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Ottomotor, E57-103, FK15071, Cordieriet
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | FK15071 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -31%
Cordieriet, Euro 5, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, met ingebouwde katalysator
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Nieuw onderdeel | |
| Conform EG/ECE | |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, met ingebouwde katalysator |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -46%
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Nieuw onderdeel | |
| Conform EG/ECE |
- -46%
