Seat Roetfilter
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 8,1 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -19%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 8 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1010 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -19%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 6 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -20%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 9,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 10,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
SiC, Met flexpijp, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 7,500 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flexpijp, met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,700 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -27%
FK11035, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11035 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -62%
FK11051, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11051 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11130, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11130 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11143, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11143 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11152, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11152 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
E9-103R, PP11231B, PP11231A, FK11231
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11231B, PP11231A, FK11231 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -61%
PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414
| Enkel in combinatie met | PP11414C, PP11414B, PP11414A, FK11414 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
E9-103R, PP11612B, PP11612A, FK11612
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11612B, PP11612A, FK11612 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -61%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,4 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 970 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 980 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1085 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 4,6 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1060 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,0 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1040 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4,9 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 960 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Siliciumcarbide, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Cordieriet, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Cordieriet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15002 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 04.15005 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 04.15010 |
- -65%
