Renault Roetfilter
FK11318, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11318 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332
| Enkel in combinatie met | PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332
| Enkel in combinatie met | PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 8,9 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 900 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,952 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 900 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 8,30 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, Met flexpijp, met montagemateriaal
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 8,10 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 900 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flexpijp, met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,15 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 8,20 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 950 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -65%
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 13.15003 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 32.15002 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 32.15003 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 34.15015 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Tot 4 euro
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Tot 4 euro |
| Serienummer | 36.15003 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15002 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15004 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15005 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15006 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15007 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 40.15011 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 40.15014 |
- -65%
E57-103R, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 5
| Controleteken | E57-103R |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E57-103R, PP11509C, PP11509B, PP11509A
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11509C, PP11509B, PP11509A, FK11509 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
E57-103R, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 5
| Controleteken | E57-103R |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E57-103R, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 5
| Controleteken | E57-103R |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -8%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -3%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -11%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -3%
Siliciumcarbide, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
