Renault Roetfilter
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,0 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -2%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 440 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -24%
SiC, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,5 |
| Voor OE nummer | 4502868 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -19%
SiC, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,800 |
| Voor OE nummer | 93168494 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -25%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,125 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 560 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -34%
Cordieriet, Euro 4, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
Cordieriet, Euro 5, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
Cordieriet, Euro 5, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
PP11014C, PP11014B, PP11014A, FK11014
| Enkel in combinatie met | PP11014C, PP11014B, PP11014A, FK11014 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11022C, PP11022B, PP11022A, FK11022
| Enkel in combinatie met | PP11022C, PP11022B, PP11022A, FK11022 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11061, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11061 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11106, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11106 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108
| Enkel in combinatie met | PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
FK11157, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11157 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11157, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11157 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
PP11177C, PP11177B, PP11177A, FK11177
| Enkel in combinatie met | PP11177C, PP11177B, PP11177A, FK11177 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11210C, PP11210B, PP11210A, FK11210
| Enkel in combinatie met | PP11210C, PP11210B, PP11210A, FK11210 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11233, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11233 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, FK11285, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11285 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -24%
FK11318, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11318 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
FK11318, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11318 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332
| Enkel in combinatie met | PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332
| Enkel in combinatie met | PP11332C, PP11332B, PP11332A, FK11332 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -61%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -8%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -3%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -11%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -3%
Siliciumcarbide, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
