Puch Versnellingsbakolie
V99-1017, 80W-90, Jerrycan, Bevat mineraalolie
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
75W-90, Approval 235.4, Approval 235.11, DTFR 13B110
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Approval 235.4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.11, DTFR 13B110 |
- -65%
Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid
- -63%
Type A suffix A, DTFR 13C120
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
- -66%
- -62%
A001 989 45 03, A 001 989 68 03, MB236.14
| Voor OE nummer | A001 989 45 03, A 001 989 68 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.14 |
- -25%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -59%
MB 236.12, MB 236.10, MB-Freigabe 236.14, Vat
| Specificatie | MB 236.12, MB 236.10, MB-Freigabe 236.14 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -65%
Fles, Mineraal olie, Ford Motorcraft XT-1, VOLVO 97330
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | Ford Motorcraft XT-1, VOLVO 97330, Ford Type M2C-33G, Ford Type M2C-33F |
- -63%
5W-30, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3 |
- -61%
15W-40, API SN Plus, API SN, API SM
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
- -54%
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171, Type A suffix A, TE-ML 09, Renk Doromat, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D2, ESR-M2C163-A, DEXRON IID ., DEXRON II ., Caterpillar TO-2, BOT 350 M3, BMW MTF LT-3 |
| , Allison C-4, 97340 | |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 14A, TE-ML 11A, TE-ML 04D, H55.6335.xx (G607), DTFR 13C140, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L2, 236.7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -65%
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
