Puch Versnellingsbakolie
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
75W-90, Approval 235.4, Approval 235.11, DTFR 13B110
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Approval 235.4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.11, DTFR 13B110 |
- -65%
Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid
- -63%
Type A suffix A, DTFR 13C120
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
- -66%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
- -67%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
- -66%
