Piaggio Versnellingsbakolie
V99-1017, 75W-90, Vat, geel
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Olie | Volledig synthetisch |
| API specificaties | MT-1, GL-4, GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 E |
80W-90, V99-1017, Fles, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Kleur | Geel |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | GL-5, API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
V99-1017, 80W-90, Jerrycan, Bevat mineraalolie
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
Vat, 80W-90, V99-1017, Bevat mineraalolie
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
V99-1017, 80W-90, Vat, Bevat mineraalolie
| Hoogte [mm] | 880 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
| Lengte [mm] | 580 |
V99-1017, Volledig synthetisch, 75W-90, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4/5 |
V99-1017, 80W-90, Bevat mineraalolie, Jerrycan
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 C/D |
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -64%
75W-85, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler ELSD R.Axle
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler ELSD R.Axle, BMW Hypoid Axle G5, BMW Hypoid Axle G2, BMW Hypoid Axle G1, ZF TE-ML 18, VW TL 52190, VW G 060 190 A2, VW G 055 190 A2, VW G 052 518 A2, VW G 052 196 A2, VW G 052 190 A2, Toyota JWS 2273, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81070, Mopar 68083381AA, MIL-L-2105 D, MB 235.62, Lexus, Land Rover LR129319, Land Rover LR052059, Honda 08200-9014, GM 92184900, Ford WSS-M2C942-A, Fiat 9.55550-DA9, Fiat 9.55550-DA8, Fiat 9.55550 F426E06, Dodge, BOT 799, BOT 448, BMW Jeep, BMW 83222471487, BMW 83222413511, BMW 83222295532, BMW 83222239982, API GL-5 + LS, Acura 08200-9014A, AC Delco 10-4032, MB 239.71 (A 001 989, MB 235.7 (A 001 989, MB 235.15 (A 001 989, MB 235.74 (A 001 989 |
- -68%
80W-90, Fles, Mineraal olie, ZF TE-ML 02B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 02B, MIL-L-2105 D, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A (ZF0011, ZF TE-ML 17A (ZF0011, ZF TE-ML 16A (ZF0011 |
- -63%
80W-90, Jerrycan, Mineraal olie, ZF TE-ML 02B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 02B, MIL-L-2105 D, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A (ZF0011, ZF TE-ML 17A (ZF0011, ZF TE-ML 16A (ZF0011 |
- -65%
80W-90, Jerrycan, Mineraal olie, MIL-L-2105 D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | MIL-L-2105 D, MB 235.0, MAN 342 M1, LOVAT LOV-204, Ford SQM-2C-9002 AA, API GL-5, ZF TE-ML 21A (ZF0011, ZF TE-ML 19B (ZF0011, ZF TE-ML 17B (ZF0011, ZF TE-ML 16B (ZF0011, DTFR 12B100 (MB 235. |
- -67%
80W-90, Fles, Mineraal olie, ZF TE-ML 2B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 2B, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 07A, VOLVO 97321, Scania STO 1 |
- -63%
80W-90, Jerrycan, Mineraal olie, ZF TE-ML 2B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 2B, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 07A, VOLVO 97321, Scania STO 1 |
- -49%
15W-40, API SN Plus, API SN, API SM
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
- -54%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -64%
Bulk, 80W-90, MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A, MIL-L-2105, API GL-4 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
