Piaggio Versnellingsbakolie
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5, Kan
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Volvo 97312 |
| Vrijgave van de fabrikant | SCANIA STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B140, DAF, Arvin Meritor 076-N, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler ELSD R.Axle
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler ELSD R.Axle, BMW Hypoid Axle G5, BMW Hypoid Axle G2, BMW Hypoid Axle G1, ZF TE-ML 18, VW TL 52190, VW G 060 190 A2, VW G 055 190 A2, VW G 052 518 A2, VW G 052 196 A2, VW G 052 190 A2, Toyota JWS 2273, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81070, Mopar 68083381AA, MIL-L-2105 D, MB 235.62, Lexus, Land Rover LR129319, Land Rover LR052059, Honda 08200-9014, GM 92184900, Ford WSS-M2C942-A, Fiat 9.55550-DA9, Fiat 9.55550-DA8, Fiat 9.55550 F426E06, Dodge, BOT 799, BOT 448, BMW Jeep, BMW 83222471487, BMW 83222413511, BMW 83222295532, BMW 83222239982, API GL-5 + LS, Acura 08200-9014A, AC Delco 10-4032, MB 239.71 (A 001 989, MB 235.7 (A 001 989, MB 235.15 (A 001 989, MB 235.74 (A 001 989 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Mack GO-J, Arvin Meritor 076-N, ZF TE-ML 02B/05B/07A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M3, DTFR 12B140 (MB 235., Scania STO 1:0, MAN 342 Typ S1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr, New Holland-520B |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532, BMW G1, VW G 51, VW G 50, FIAT 9.55550-DA9, FIAT 9.55550-DA7, FIAT 9.55550-DA6 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5-LS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,013 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -95%
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
SN, CF, A3/B3, 15W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4/5 |
80W-90, V99-1017, Fles, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Kleur | Geel |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | GL-5, API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
V99-1017, 80W-90, Jerrycan, Bevat mineraalolie
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
