×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Morgan Versnellingsbakolie
Castrol Transmax Axle EPX 85W-90 Vat 208 Liter 15D87B
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
15D87B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.291,66
€ 1.291,66
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W-90 Vat 208 Liter 15D957
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
15D957
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.071,61
€ 1.071,61
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 80W-90 Bidon 20 Liter 15DC78
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
15DC78
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 140,70
€ 140,70
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 75W-90 Bidon 20 Liter 15DD06
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
15DD06
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
€ 253,83
€ 253,83
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 21791
VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50
21791
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50, G 052 911, G 052 190, G 052 157, G 052 145, G 005 000, Ford WSD-M2C 200-C, Ford ESD-M2C 175-A, ESD-M2C 186-A, BMW MTF LT-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
€ 51.857,10
€ 18.149,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Shell Helix HX7 5W-40 Vat 209 Liter 550052432
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
550052432
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
€ 1.247,12
€ 1.247,12
Tijdelijk uitverkocht
Shell Helix HX7 10W-40 Vat 209 Liter 550052508
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
550052508
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
€ 1.181,31
€ 1.181,31
Tijdelijk uitverkocht
Shell Helix HX7 5W-40 Drum 55 Liter 550053752
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
550053752
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
€ 393,83
€ 393,83
Tijdelijk uitverkocht
Shell Helix HX7 10W-40 Drum 55 Liter 550053787
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
550053787
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
€ 381,97
€ 381,97
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34300
GL-5, 75W-140
34300
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
€ 1.283,88
€ 487,87
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 26900
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
26900
Fabrieksadvies voor olie: ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4Vrijgave van de fabrikant: MB236.9
€ 4.932,76
€ 295,97
- -94%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Valvoline VALATFCVT
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
VALATFCVT
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
€ 5.287,45
€ 1.797,73
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
