Morgan Versnellingsbakolie
V99-1017, Vat, 80W-90, Bevat mineraalolie
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4, MIL-L-2105 |
Vat, 80W-90, V99-1017, Bevat mineraalolie
| Hoogte [mm] | 880 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105, API GL-4 |
MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A, API GL-4, API GL-3
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A |
| Specificatie | API GL-4, API GL-3, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -96%
MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon |
| Specificatie | Honda ATF DW-1, N402, ATF SP II, II, IV, /W, Honda ATF-Z1, Nissan Matic D/J/K/S, Dexron VI (III, II) |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -96%
Volledig synthetisch, ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, Allison C-4 |
- -68%
Bulk, 80W-90, MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A, MIL-L-2105, API GL-4 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
75W-90, API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50, G 052 911, G 052 190, G 052 157, G 052 145, G 005 000, Ford WSD-M2C 200-C, Ford ESD-M2C 175-A, ESD-M2C 186-A, BMW MTF LT-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Volledig synthetisch, Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255, ZF S671 090 253, ZF S671 090 252, VW/Audi G 055 005 A6, VW/Audi G 055 005 A2, VW/Audi G 055 005 A1, LandRover TYK50 0050, Jaguar C2C 8432, Ford WSS-M2C919-D, BMW 83220144137, BMW 83220142516, ATF M 1375.4 |
- -66%
75W-90, Volledig synthetisch, BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang, DTFR 12B140 (MB 235., DTFR 13B110 (MB 235., Porsche 958.341.536., ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12B, VW G 052 911 A2, VW G 052 539 A2, VW G 052 145 A2, VOLVO 97319, VOLVO 97315, VOLVO 97312, Scania STO 1 |
- -61%
75W-85, Volledig synthetisch, Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235.
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235., MB 235.4 (A 001 989, MTF BOT 0063 F35/MU3, VW G 052 513, Toyota 08885-81060, Toyota 08885-02606, Opel/GM B0402071, Nissan KLD26-75802, Nissan KE91699942, Nissan KE91699931, Nissan 999MP-MTF00P, MTF BOT 402, Mitsubishi 3717610, Hyundai 04300-00140, Hyundai 04300-00110, GM 93740319, GM 1940182, Fiat 9.55550-MZ1, API GL-5, API GL-4 |
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -56%
75W-90, Synthetische olie, VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2, VW 501 50, Opel/GM B0401043, Ford M2C-175, API GL-4 |
- -57%
80W-90, Mineraal olie, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A (ZF0011
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A (ZF0011, ZF TE-ML 17A (ZF0011, ZF TE-ML 16A (ZF0011, ZF TE-ML 02B, MIL-L-2105 D, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4 |
- -69%
80W-90, Mineraal olie, ZF TE-ML 21A (ZF0059, ZF TE-ML 19B (ZF0059
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A (ZF0059, ZF TE-ML 19B (ZF0059, ZF TE-ML 17B (ZF0059, ZF TE-ML 16C (ZF0059, ZF TE-ML 12E (ZF0059, ZF TE-ML 05A (ZF0059, DTFR 12B100 (MB 235., ZF TE-ML 2B, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 07A, VOLVO 97321, Scania STO 1 |
- -60%
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171, Type A suffix A, TE-ML 09, Renk Doromat, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D2, ESR-M2C163-A, DEXRON IID ., DEXRON II ., Caterpillar TO-2, BOT 350 M3, BMW MTF LT-3 |
| , Allison C-4, 97340 | |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 14A, TE-ML 11A, TE-ML 04D, H55.6335.xx (G607), DTFR 13C140, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L2, 236.7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -65%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
- -56%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -59%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -64%
