Honda Versnellingsbakolie
0W-20, ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C962-A1, WSS-M2C947-B1, WSS-M2C947-A, ILSAC GF-6A, GM 6094M, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Service Fill, GM dexos1 Gen 3 |
- -64%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
- -56%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -35%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
Volledig synthetisch, Honda 08266-99907, Honda 08266-99904, Honda 08200-9005
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Honda 08266-99907, Honda 08266-99904, Honda 08200-9005 |
- -64%
VW/Audi G 052 180 A6, VW/Audi G 052 180 A2, VW/Audi G 052 180 A1, VW G 052 516 A2
- -61%
Volledig synthetisch, BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP50, ZF TE-ML 11 9HP48
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP50, ZF TE-ML 11 9HP48, ZF TE-ML 11 9HP28, ZF S671 090 312, VW/Audi G 060 162 A6, VW/Audi G 060 162 A1, VW/Audi G 060 162 A2, VW/Audi G 055 162, Mopar 68218925AA, Mopar 68157995AB, Land Rover LR023289, Land Rover LR023288, Honda ATF Type 3.1, Honda 08200-9017, Fiat 9.55550-AV5, BMW ATF 3+, BMW 83222289720, ATF L 12108, Acura ATF Type 3.0, Acura 08200-9016A |
- -66%
Volledig synthetisch, Honda 08266-99967, Honda 08266-99964, Honda 08266-99901
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Honda 08266-99967, Honda 08266-99964, Honda 08266-99901, Honda 08200-9009, Honda 08200-9008 |
- -68%
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W-80, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403 |
- -8%
0W-20, API SL, API SJ, ACEA C6
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20, MB-Approval 229.71, GM dexosD |
- -60%
10W-60, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4 |
- -62%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
5W-30, ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C961-A1, WSS-M2C946-B1, WSS-M2C946-A, ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53034, GM dexos1 Gen 3 |
- -61%
5W-30, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3 |
- -60%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -61%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -56%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
