Honda Versnellingsbakolie
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -60%
5W-30, ACEA Light Duty C2, Vat, Synthetische olie
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ACEA Light Duty C2, Jerrycan, Synthetische olie
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
0W-30, ACEA Light Duty C2, Vat, Synthetische olie
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C950-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /
| Specificatie | VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /, Daihatsu Amix CVTF D, Chrysler/Dodge/Jeep |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota CVTF TC / FE, Subaru Lineartronic, Subaru ECVT / iCVT /, Nissan NS-1/2/2V/3 /, Mini Cooper EZL 799 |
| Vrijgave van de fabrikant | Mitsubishi SP-III (o, MB 236.20, Mazda JWS 3320, Jatco CVT 8 Hybrid, Hyundai/Kia CVT-1 / |
| Hoeveelheid | Bulk |
Bulk, 80W-90, MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A, MIL-L-2105, API GL-4 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -65%
Synthetische olie, Stepwgn RP1-RP4, GK3/GK4/GK5/GK6 201, Honda Accord IX CR 2
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Stepwgn RP1-RP4, GK3/GK4/GK5/GK6 201, Honda Accord IX CR 2, Shuttle GK8/GK9 2015, Odyssey RC1/RC2 2013, Civic X FC1/FK7 2016, Vezel RU1/RU2 2012-, Stepwgn RK 2012-2015, Jade FR5 2014-, HR-V II 2017-, Honda CVT Gen2, Honda 08269-99905HE, Honda 08269-99904HE, Honda 08260-99967, Honda 08260-99964, Honda 08200-HCF2, Grace/Citi GM9-2014, Grace/Citi GM6, CR-V V 2018-, CR-V IV 2014-2016, CivicIX FB 2014-2015, Accord X 2017 |
- -65%
