Skoda Watercirculatiepomp
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -13%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -24%
- -21%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -7%
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -15%
Permeatie, Electrisch, Met kabel
| Bestand tegen | Permeatie |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Permeatie, Electrisch
| Bestand tegen | Permeatie |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 55,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N0122093, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5N0122093 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0965561L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0965561L |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7E0 965 561 F
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7E0 965 561 F |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 B |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 F, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 F |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 J
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 J |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 078 121 601 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078 121 601 B |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, WEBASTO, 9021575A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9021575A |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 65 06500 6001, 5Q0 965 561 B, Zonder bevestigingsbeugel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 65 06500 6001, 5Q0 965 561 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bevestigingsbeugel |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 6R0 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6R0 965 561 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5N0 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1EA965567L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1EA965567L |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
