Skoda Watercirculatiepomp
Electrisch, 1EA965567L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1EA965567L |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 1EA965567K
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1EA965567K |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5.5064A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5064A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 5.5064A2
| Alternatief artikel | 5.5064 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5064A2 |
5.5065A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5065A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 5.5065A2
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5065A2 |
5.5068A2, Electrisch, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5068A2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, OE EQUIVALENT, 5.5068A2
| Alternatief artikel | 5.5068 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5068A2 |
Electrisch, 1K0 965 561G
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561G |
Electrisch, voor voeruigen met standkachel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
- -67%
Electrisch, 7P0 965 567, met rubber manchet
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7P0 965 567 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubber manchet |
- -68%
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
- -60%
Electrisch, 04L965567B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567B |
- -60%
Electrisch, Met houder, Voor warme klimaatzones
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, voor voertuigen met ottomotor, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met ottomotor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, 7N0 965 561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 |
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 441450162 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
- -26%
Electrisch, 5Q0 965 561 B, Met bevestigingsbeugel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 B |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
- -71%
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 100 |
- -65%
