Mercedes Interkoeler
BSG 60-535-012
| Componentennummer | BSG 60-535-012 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
642 x 205 x 64 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-013
| Afmeetingen radiateur | 642 x 205 x 64 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-013 |
| Netlengte [mm] | 642 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
290 x 272 x 52 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-014
| Afmeetingen radiateur | 290 x 272 x 52 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-014 |
| Netlengte [mm] | 290 |
| Netbreedte [mm] | 272 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
565 x 115 x 50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-016
| Afmeetingen radiateur | 565 x 115 x 50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-016 |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 115 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
430 x 115 x 50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-017
| Afmeetingen radiateur | 430 x 115 x 50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-017 |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 115 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
630 x 158 x 50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-018
| Afmeetingen radiateur | 630 x 158 x 50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-018 |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
700 x 115 x 65 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-020
| Afmeetingen radiateur | 700 x 115 x 65 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-020 |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 115 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
BSG 60-535-021, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 60-535-021 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
Met kliksluiting, BSG 60-535-022, produced by BEHR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kliksluiting |
| Componentennummer | BSG 60-535-022 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 562 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
BSG 60-535-023, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 60-535-023 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 279 |
| Netdiepte [mm] | 68 |
Euro 5, BSG 60-535-024
| Emissienorm | Euro 5 |
| Componentennummer | BSG 60-535-024 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
BSG 60-535-025, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 60-535-025 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
BSG 60-535-026, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 60-535-026 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
645 x 105 x 72 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 645 x 105 x 72 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 72 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
548 x 235 x 50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 548 x 235 x 50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
BSG 90-535-001
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 90-535-001 |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 254 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
906 501 03 01, BSG 90-535-009
| Voor OE nummer | 906 501 03 01 |
| Componentennummer | BSG 90-535-009 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Aluminium, Kunststof
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 66 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -64%
Aluminium, Kunststof
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 724 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 103,3 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 51 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 51 |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -6%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 92,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,00 |
| Nettogewicht [g] | 2200 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 51 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 51 |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -6%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler, A2750901814
| Verpakkingslengte [cm] | 38,0 |
| Nettogewicht [g] | 2934 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,60 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Voor OE nummer | A2750901814 |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 96 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
- -20%
| Verpakkingslengte [cm] | 96,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 70,00 |
| Nettogewicht [g] | 2596 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,50 |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 254 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 2971 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 102,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 45,00 |
| Nettogewicht [g] | 3936 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 100,1 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -24%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, A9095010000, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 97,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 66,60 |
| Nettogewicht [g] | 3198 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | A9095010000 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 41 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 45 |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 422 |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -11%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 89,5 |
| Nettogewicht [g] | 3656 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 223 |
| Netdiepte [mm] | 54 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -9%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 92,5 |
| Nettogewicht [g] | 5203 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 35,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 279 |
| Netdiepte [mm] | 68 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -16%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Nettogewicht [g] | 2649 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 112,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Nettogewicht [g] | 3031 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 103,0 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 626 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -3%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Nettogewicht [g] | 2890 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 105,0 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -3%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Nettogewicht [g] | 2770 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 112,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -7%
