Mercedes Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 173 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 65 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 65 |
| Netlengte [mm] | 717 |
| Netbreedte [mm] | 259 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 203 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 203 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 626 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 48 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 70 |
| Netlengte [mm] | 135 |
| Netbreedte [mm] | 176 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 66 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 66 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 63 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 63 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 626 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 65 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 65 |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 717 |
| Netbreedte [mm] | 255 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -68%
Aluminium, Kunststof
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 66 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -64%
Aluminium, Kunststof
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
275x127x46 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 275x127x46 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 275 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
626x142x62, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 626x142x62 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 626 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -31%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Netlengte [mm] | 99 |
| Netbreedte [mm] | 169 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 56,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,50 |
| Nettogewicht [g] | 1965 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 376 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -7%
BSG 90-535-001
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 90-535-001 |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 254 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
906 501 03 01, BSG 90-535-009
| Voor OE nummer | 906 501 03 01 |
| Componentennummer | BSG 90-535-009 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2977 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 255 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
906 501 0101, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4104 |
| Voor OE nummer | 906 501 0101 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
906 501 0201, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4196 |
| Voor OE nummer | 906 501 0201 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
Koelribben gesoldeerd, produced by BEHR
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 636 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netbreedte [mm] | 443 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38 |
| Versie | Produced by BEHR |
BSG 60-535-001
| Componentennummer | BSG 60-535-001 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 132 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
626 x 157 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, A2465000900
| Afmeetingen radiateur | 626 x 157 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | A2465000900 |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Componentennummer | BSG 60-535-002 |
| Netlengte [mm] | 626 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Euro 4 (D4), BSG 60-535-003
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Componentennummer | BSG 60-535-003 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
BSG 60-535-004
| Componentennummer | BSG 60-535-004 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
720 x 255 x 35 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-005
| Afmeetingen radiateur | 720 x 255 x 35 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-005 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 255 |
| Netdiepte [mm] | 35 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
