Ford Interkoeler
Diesel, voor versnellingsbak, voor voertuigen met/zonder airco
| Brandstoftype | Diesel |
| Aandrijving | Voor versnellingsbak |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 10 |
| Netbreedte [mm] | 10 |
| Netdiepte [mm] | 10 |
Produced by BEHR
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 335 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
658x148x40, Manuale / Automatische versnelling, Handgeschakeld, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 658x148x40 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling, Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 412 |
| Netbreedte [mm] | 107 |
| Netdiepte [mm] | 87 |
Diesel, 673*200, Aluminium, Kunststof
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmeetingen radiateur | 673*200 |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Netlengte [mm] | 673 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 10 |
343 x 157 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 343 x 157 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 343 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
665 x 142 x 56 mm, Zonder frame, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 665 x 142 x 56 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
300 x 150 x 80 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 300 x 150 x 80 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
450x142*50, Diesel, voor versnellingsbak, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 450x142*50 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Aandrijving | Voor versnellingsbak |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
400 x 145 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 400 x 145 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
600 x 202 x 58 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 600 x 202 x 58 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 4967772 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Versie | HD |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
Aluminium, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Netlengte [mm] | 192 |
| Netbreedte [mm] | 203 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -60%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 80,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,50 |
| Nettogewicht [g] | 1819 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -15%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 2100 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 111,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 94,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,00 |
| Nettogewicht [g] | 2070 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -20%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 90,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 57,00 |
| Nettogewicht [g] | 3687 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 412 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -19%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 67,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Nettogewicht [g] | 2021 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 415 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -17%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 67,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Nettogewicht [g] | 1805 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -32%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 51,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 33,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Nettogewicht [g] | 1686 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 335 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -12%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 55,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 32,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,50 |
| Nettogewicht [g] | 2050 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 335 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -2%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 48,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,20 |
| Nettogewicht [g] | 1800 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 155 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -31%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 50,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Nettogewicht [g] | 2000 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 155 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -29%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Nettogewicht [g] | 1991 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 111,0 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -26%
| Verpakkingslengte [cm] | 77,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 62,00 |
| Nettogewicht [g] | 1911 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,50 |
| Netlengte [mm] | 412 |
| Netbreedte [mm] | 107 |
| Netdiepte [mm] | 87 |
- -36%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 73,5 |
| Nettogewicht [g] | 1958 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 412 |
| Netbreedte [mm] | 91 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -31%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, HANON
| Verpakkingslengte [cm] | 85,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 62,50 |
| Nettogewicht [g] | 2107 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 152 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | HANON |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, HANON
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 62,00 |
| Nettogewicht [g] | 1602 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 145 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | HANON |
- -8%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 90,8 |
| Nettogewicht [g] | 1937 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,40 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 145 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -5%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,00 |
| Nettogewicht [g] | 1940 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 100,0 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
