Ford Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 343 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
Handgeschakeld, Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Aluminium
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 33,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 33,5 |
- -5%
Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Uitlaatdiameter [mm] | 56 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 672 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -34%
Aluminium, Luchtgekoeld
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 145 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -39%
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -36%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 212 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Zonder sensor
| Verpakkingslengte [cm] | 61,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Nettogewicht [g] | 1851 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Netlengte [mm] | 338 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
- -26%
Koelribben gesoldeerd
| Verpakkingslengte [cm] | 76,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Nettogewicht [g] | 2030 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 152 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
- -28%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, HANON
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 66,0 |
| Nettogewicht [g] | 3230 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,30 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 162 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | HANON |
- -19%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 673 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 37 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -19%
Manuale / Automatische versnelling, Koelribben gesoldeerd, HANON
| Verpakkingslengte [cm] | 79,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 52,00 |
| Nettogewicht [g] | 2850 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Netbreedte [mm] | 370 |
| Fabrikant | HANON |
- -17%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 55 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 55 |
| Netlengte [mm] | 398 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 66 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 66 |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 55 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 55 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 46 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 291 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 66 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 66 |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
658x147x140, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 658x147x140 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 140 |
450x161x62, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 450x161x62 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 161 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -36%
Aluminium, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Netlengte [mm] | 192 |
| Netbreedte [mm] | 203 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2108 |
| Voor OE nummer | 4522846 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 95 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2146 |
| Voor OE nummer | 1671440 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1906 |
| Voor OE nummer | 1423732 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 145 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
BSG 15-535-020
| Componentennummer | BSG 15-535-020 |
| Netlengte [mm] | 659 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Diepte [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
400 x 130 x 73 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 30-535-001
| Afmeetingen radiateur | 400 x 130 x 73 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 30-535-001 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
400 x 127 x 73 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 30-535-002
| Afmeetingen radiateur | 400 x 127 x 73 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 30-535-002 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
BSG 30-535-003
| Componentennummer | BSG 30-535-003 |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
339 x 127 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 339 x 127 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 4548369 |
| Componentennummer | BSG 30-535-004 |
| Netlengte [mm] | 339 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
