Gecentreerd H&R HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
Vergroten
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
H&R Gecentreerd HS 202555712B
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zet op wensenlijst Artikel is toegevoegd aan je wensenlijst
    H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 20mm per as - Steekmaat 5x100/112 - Naaf 57,1mm - Versie B - Boutmaat M14x1,5 - passend voor Audi/Seat/Skoda/Volkswagen H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel stand...
Lees verder
Omschrijving
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 20mm per as - Steekmaat 5x100/112 - Naaf 57,1mm - Versie B - Boutmaat M14x1,5 - passend voor Audi/Seat/Skoda/Volkswagen
Productvoordelen:
Zeer precies gefabriceerd door middel van de modernste machines
Vervaardigd uit hoogwaardig aluminiumlegering
Geanodiseerd voor het verstevigen van de oppervlakte en voor een grotere corrosieweerstand
Geschikt voor standaard en speciale wielen
Kan worden gecombineerd met standaard en sportonderstel
Met TÜV-Certificaat of ABE
De ABE-sets bevatten bevestigingsmateriaal en slotbouten
Geproduceerd in Duitsland
Alle bouten voor de DR-systemen moeten apart besteld worden.
Versie B 14mm ring
Specificaties
Fabrikantcode HS 202555712B
Merk H&R
Categorie Spoorverbreders online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be