Opel Knipperlicht
Voor, inbouw aan zijkant, zwart, Set
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Zwart |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, wit, PSY24W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PSY24W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, wit, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, wit, Wy5W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1836129 |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1851327 |
- -70%
Rechts voor, geel, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, geel, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Buitenspiegel rechts, W16W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 3484029 |
- -70%
Inbouw aan zijkant, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1991 |
- -70%
Links voor, Zonder gloeilamp, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 306 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 6.85063 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Rechts voor, Zonder gloeilamp, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 311 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 6.85062 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Links voor, P21W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 2102416 |
- -29%
Rechts voor, P21W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 2101416 |
- -29%
Rechts voor, Links voor, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -29%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 016-56-861S |
- -37%
Inbouw aan zijkant, ECE-getest, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -45%
Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -60%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 442-1407L-UE |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -62%
Inbouw aan zijkant, Links voor, Rookgrijs, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1410R-UE2S |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Rookgrijs, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1410L-UE2S |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 442-1413R-UE |
- -58%
Links voor, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Artikelnummer paar | 442-1502R-UE |
- -7%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
ECE-getest, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
- -43%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 442-1509L-UE |
- -7%
