Opel Knipperlicht
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -24%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -26%
Links voor, inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -26%
Aan beide zijden, wit, AY730426, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Chassisnummer (VIN) tot | AY730426 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -32%
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,60 |
| Breedte [cm] | 7,60 |
| Lengte [cm] | 29,10 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,60 |
| Breedte [cm] | 7,60 |
| Lengte [cm] | 29,10 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -70%
WP, Links, Wy5W, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, rechts, Wy5W, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, Transparent, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, Transparent, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Transparent, PY21W, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 82700510 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -73%
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 712351101120 |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 712351001120 |
O.E. (Original), Links voor, Transparent
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 712382221129 |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 714000012861 |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 714000012860 |
O.E. (Original), Links voor, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714018850807 |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 715102113000 |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 715102112000 |
Inbouw aan zijkant, Oranje
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Transparent, chroom, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
