Nissan Knipperlicht
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Avec Porte Lampe, Certified Quality, rechts, Links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Avec Porte Lampe, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, chroom
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. DA, Certified Quality, Links, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. DA, Certified Quality, rechts, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,2 |
| Breedte [cm] | 5,3 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,2 |
| Breedte [cm] | 5,3 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -33%
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080230 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080229 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Oranje, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Links voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080334 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080333 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
O.E. (Original), Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
O.E. (Original), rechts
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -65%
- -65%
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Links voor, Met gloeilamp, Transparent, chroom
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 215-1599R-A-C |
- -1%
