Nissan Knipperlicht
Links voor, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -58%
Rechts voor, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -58%
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Frame kleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 215-1588R-AE |
- -57%
Links voor, geel, 215-1605R-O
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1605R-O |
Rechts voor, geel, 215-1605L-O
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1605L-O |
Stofvanger, Links voor, geel, 215-1616R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1616R |
- -22%
Stofvanger, Rechts voor, geel, 215-1616L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1616L |
- -27%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1989 |
| Artikelnummer paar | 215-1622R-A |
- -16%
Rechts voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1989 |
| Artikelnummer paar | 215-1622L-A |
- -14%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar tot | 1988 |
| Artikelnummer paar | 215-1651R-A |
- -19%
Links voor, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1659R-YA |
- -62%
Rechts voor, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1659L-YA |
- -62%
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1662R-AE |
- -10%
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, 215-1662L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1662L-AE |
- -10%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1670R-UE |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1670L-UE |
- -60%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Artikelnummer paar | 215-1670L-UE-C |
- -9%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1671L-UE |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1673R-UE |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1673L-UE |
Buitenspiegel rechts, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
- -31%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Artikelnummer paar | 315-1604R-A |
- -38%
Rechts voor, Met gloeilamp, Oranje
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Artikelnummer paar | 315-1604L-A |
- -38%
Links voor, SAE gecontroleerd, Met navigatielicht, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 315-1609R-AS |
Rechts voor, SAE gecontroleerd, Met navigatielicht, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 315-1609L-AS |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -7%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 442-1601L-AE |
- -58%
Links voor, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -62%
Stofvanger, Links voor, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1608R-UE-Y |
- -55%
Rechts voor, wit, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-C |
Stofvanger, Rechts voor, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-Y |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1609R-UE |
- -59%
