×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Gasveer, kofferruimte
Gasveer, kofferruimte Stabilus 8538BB
8538BB
| Lengte [mm] | 550 |
| Slag [mm] | 220 |
| Uitwerpkracht [N] | 240 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 32,67
€ 29,73
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6506
ML6506
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,336 |
| Lengte [mm] | 627 |
| Slag [mm] | 186 |
| Uitwerpkracht [N] | 670 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 62,96
€ 54,78
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6518
ML6518
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,390 |
| Lengte [mm] | 554 |
| Slag [mm] | 238 |
| Uitwerpkracht [N] | 285 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 46,88
€ 40,78
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6522
ML6522
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,395 |
| Lengte [mm] | 540 |
| Slag [mm] | 198 |
| Uitwerpkracht [N] | 540 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 46,88
€ 40,78
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6551
ML6551
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,356 |
| Lengte [mm] | 578 |
| Slag [mm] | 198 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 44,81
€ 38,99
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Febi Bilstein 198374
Aan beide zijden
198374
| Lengte [mm] | 578 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 198 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
€ 66,66
€ 43,33
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Magnum Technology MGS0102
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
MGS0102
| Min. lengte [mm] | 322 |
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 560 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 221 |
| Uitwerpkracht [N] | 290 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
€ 19,36
€ 6,78
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Stabilus 166115
166115
| Lengte [mm] | 542,5 |
| Slag [mm] | 158 |
| Uitwerpkracht [N] | 740 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Vanaf
€ 33,03
- -35%
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719349805
430719349805
| Lengte [mm] | 579 |
| Slag [mm] | 192 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
€ 28,79
€ 14,40
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Stabilus 7303DE
7303DE
| Lengte [mm] | 550 |
| Slag [mm] | 220 |
| Uitwerpkracht [N] | 390 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Vanaf
€ 23,96
- -34%
Gasveer, kofferruimte Maxgear 12-2088
12-2088
| Lengte [mm] | 363 |
| Slag [mm] | 117 |
| Uitwerpkracht [N] | 390 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
€ 29,46
€ 10,90
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,93
€ 8,65
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte BSG BSG 90-980-027
Aan beide zijden, BSG 90-980-027
BSG 90-980-027
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | BSG 90-980-027 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
€ 6,34
€ 6,34
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719324605
430719324605
| Lengte [mm] | 554 |
| Slag [mm] | 225 |
| Uitwerpkracht [N] | 285 |
€ 33,63
€ 14,12
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719002200
430719002200
| Lengte 696mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 278mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 220N |
€ 24,80
€ 13,89
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719012300
430719012300
| Lengte 515mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 195mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 500N |
€ 24,25
€ 13,82
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719021000
430719021000
| Lengte 527mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 210mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 350N |
€ 24,08
€ 17,10
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5010
ML5010
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,363 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Slag [mm] | 255 |
| Uitwerpkracht [N] | 200 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 44,90
€ 44,90
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5011
ML5011
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,368 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Slag [mm] | 255 |
| Uitwerpkracht [N] | 360 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 55,37
€ 55,37
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5124
ML5124
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,325 |
| Lengte [mm] | 515 |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 34,71
€ 29,85
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5211
ML5211
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,331 |
| Lengte [mm] | 527 |
| Slag [mm] | 210 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 28,86
€ 27,13
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5259
ML5259
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,197 |
| Lengte [mm] | 287 |
| Slag [mm] | 99 |
| Uitwerpkracht [N] | 365 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 31,74
€ 27,93
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5284
ML5284
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,318 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 32,46
€ 22,40
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5501
ML5501
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,384 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Slag [mm] | 250 |
| Uitwerpkracht [N] | 540 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 41,90
€ 41,90
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5584
ML5584
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 87 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,683 |
| Lengte [mm] | 870 |
| Slag [mm] | 370 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 47,73
€ 47,73
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5639
ML5639
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,182 |
| Lengte [mm] | 254 |
| Slag [mm] | 85 |
| Uitwerpkracht [N] | 340 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 41,29
€ 41,29
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6486
ML6486
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Lengte [mm] | 515 |
| Slag [mm] | 147 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 32,51
€ 28,62
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,11
€ 21,11
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Vaico V10-1037
Achter
V10-1037
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
€ 14,39
€ 22,16
Tijdelijk uitverkocht
