Seat Gasveer, kofferruimte
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,368 |
| Lengte [mm] | 589 |
| Slag [mm] | 170 |
| Uitwerpkracht [N] | 540 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 391,5 |
| Lengte [mm] | 627 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 186 |
| Uitwerpkracht [N] | 670 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 480 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 450 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 144 |
| Uitwerpkracht [N] | 455 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden, Achterklep (5e deur)
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 494 |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 410 |
| Per twee vervangen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 284mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 330N |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 204mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 593mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 830N |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 525mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 206mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 320N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 470N |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 320N |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 287 |
| Slag [mm] | 99 |
| Uitwerpkracht [N] | 365 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Slag [mm] | 90 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Totale lengte [mm] | 279 |
| Behuizing diameter [mm] | 18,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden, BSG 90-980-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 480 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | BSG 90-980-007 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 90-980-008
| Koppel F [N] | 480 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Componentennummer | BSG 90-980-008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,301 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 204 |
| Uitwerpkracht [N] | 480 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 297,5 |
| Slag [mm] | 64 |
| Uitwerpkracht [N] | 700 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -54%
| Lengte [mm] | 539,5 |
| Slag [mm] | 179,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 555 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 578 |
| Slag [mm] | 198 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -29%
| Lengte [mm] | 589 |
| Slag [mm] | 167,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 540 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -40%
| Lengte [mm] | 483 |
| Slag [mm] | 175 |
| Uitwerpkracht [N] | 440 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -25%
| Lengte [mm] | 485 |
| Slag [mm] | 152 |
| Uitwerpkracht [N] | 645 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -38%
