Zoekresultaten "9 624"
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 260 |
| Breedte 1 [mm] | 158,4 |
| Dikte 1 [mm] | 19,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PBT (Polybutylenterephthalat), Met behuizing
| Uitgangsdiameter [mm] | 70 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 70 |
| Aantal gaten | 2 |
| Materiaal | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 66206934308 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -18%
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1001, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1001 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 159 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 270 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Gewicht [g] | 869 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 9492872 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Rechts voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
I, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 107,1 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 35,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -63%
I, Bi-metaal, Verchroomde klepsteel, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Aansluittechniek | I |
| Lengte [mm] | 107,1 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 33,8 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Asset
| Lengte [mm] | 261 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, voor riemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor riemaandrijving |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Opgeperste riemschijf, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opgeperste riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
