Zoekresultaten "9 621"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -31%
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 331 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -28%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
- -17%
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -26%
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -39%
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 7SBU, 7SDS
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 94 |
| Compressor ID | 7SBU, 7SDS, 7SEU, 6SEU, 6SES, 6SEL, 6SBU, 6SBL, 6SBH, 5SE12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 582 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 25,8 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Metaal
| Materiaal | Metaal |
| Breedte [mm] | 333 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Silicoon, UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch
| Materiaal | Silicoon |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
- -19%
Hydraulische pomp, Fijnfilter, Filter insert
| Binnendiameter1 [mm] | 36,58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36,58 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 114,55 |
| Aggregaat/rol | Hydraulische pomp |
| Buitendiameter [mm] | 114,63 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 36,53 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226,31 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 38,35 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -25%
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -17%
PAG 46, R 134a, 7SBU17C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 28,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 7SBU17C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 15, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 15 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
