Zoekresultaten "9 604"
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 74 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, Geknikt
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DUCELLIER, Geen ontstoring
| Voor fabrikant | DUCELLIER |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Geen ontstoring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter
| Lange uitvoering | |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Fijnfilter |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 142,5 |
| Diameter [mm] | 93,5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 915 |
| Aantal contacten | 4 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gestekt, Met bevestigingsring, zwart, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -6%
M8, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -36%
