Zoekresultaten "9 601"
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -17%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
Kunststof, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 47 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
| Oppervlakte | Blank |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Metaal
| Materiaal | Metaal |
| Breedte [mm] | 333 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 22 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 127 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
M14 x 1,25, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
- -38%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -27%
- -36%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,237 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 153 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 39,85 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, AH120
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 289 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Basisversie (art.nr.) | AH120 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 515 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
