Zoekresultaten "9 596"
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 445 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946533250 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 127 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 910 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -9%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
- -38%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -27%
- -36%
Met spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 3,563 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,1 |
| Aantal tanden | 178 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,55 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -35%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -40%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 19 |
- -39%
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -47%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13433 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13463 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
