Zoekresultaten "9 593"
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -35%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -32%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 KQU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUW |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LDUOX4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 259 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aantal rollen | 4 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Watergekoeld
| Behuizing | Met behuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakkingen
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 294,83 |
| Voor OE nummer | 11428507685 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 10 |
| Lengte 2 [mm] | 11,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 10 |
| Lengte 2 [mm] | 11,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1118/4003, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 156,3 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Controleteken | E9 90R-02A1118/4003 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, met oliekoeler
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliekoeler |
| Hoogte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Lengte [mm] | 189 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -37%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 82 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8DMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
