Zoekresultaten "9 589"
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC7BYC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Carbon filter, Set
| Filter type | Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435120 |
- -62%
Simplex
| Aantal schakels | 48, 70, 86 |
| Kettingtype | Simplex |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kruiskoppeling
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Diameter [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 79 |
| Lengte 2 [mm] | 50 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met vetsmering, Kruiskoppeling, Standard
| Nieuw onderdeel | |
| Smering | Met vetsmering |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Kwaliteit | Standard |
| Diameter 1 [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,76 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 14,7 |
| Hoogte [mm] | 44,5 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Dikte 1 [mm] | 14,3 |
| WVA-nummer | 23177 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 21436 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,87 |
| Breedte [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21144 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,85 |
| Nettogewicht [g] | 341 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 71,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 124,4 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Nettogewicht [g] | 350 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,10 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 117,2 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 60,5 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Nettogewicht [g] | 345 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 267,0 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 29,0 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/2 |
| Artikelnummer paar | 8266996 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MISTLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H27W/2 |
| Artikelnummer paar | 8266995 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 256 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 725 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -30%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -35%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 358 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -48%
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -46%
