Zoekresultaten "9 558"
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 12,6 |
| Hoogte [mm] | 36,6 |
| Controleteken | R90 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,25 Female, Met afdichtring, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Koelmiddel | R 134a |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 6081220 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 60573388 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 5226504 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 119111101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SUMITOMO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 114,9 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 33 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Verpakkingslengte [cm] | 33,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,60 |
| Nettogewicht [g] | 221 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 323 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter voor zwevende deeltjes (HEPA), AH428-2, AHC428-2
| Filter type | Filter voor zwevende deeltjes (HEPA) |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Basisversie (art.nr.) | AH428-2 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | AHC428-2 |
- -66%
Zwart, Ultrasone sensor, Rechts voor, Links voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 5,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
