Zoekresultaten "9 551"
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -21%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262F
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 545 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
- -7%
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821360J00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
M14 x 1,50, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x22, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S8, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S8 |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -40%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-1B, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-1B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 114 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855356 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -37%
Aanvoerzijde, Met schroef
| Hoogte [mm] | 37 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 40 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -41%
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -57%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,237 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 198 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -57%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8,035 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 199 |
| Lengte [mm] | 1599 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 835 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,2 |
| Nettogewicht [g] | 323 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,20 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,2 |
| Diameter 2 [mm] | 64,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78,5 |
| Hoogte [mm] | 102,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13522 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 13 |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
