Zoekresultaten "9 550"
M18 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 468 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,20 |
| Diameter 3 [mm] | 88,0 |
| Diameter 4 [mm] | 102,0 |
| Hoogte [mm] | 221,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 151,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 88 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 (5/16"), M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter [mm] | 16,2 |
| Kopdiameter | 25 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,4 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -46%
Carbon filter, AH373
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Basisversie (art.nr.) | AH373 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 32 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, 11128-00Q0B, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 11128-00Q0B |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -17%
M14 x 1,5, Kunststof, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, AHC373
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | AHC373 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
M12 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -32%
M 10 x 1,25 x 12,5, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| Hoogte [mm] | 350 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
- -43%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 25 001, FP 25 001
| Inbouwtijd [min] | 21 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 25 001 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 25 001 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
