Zoekresultaten "9 549"
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P5A-003 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -28%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628KP
| Brutogewicht [g] | 202 |
| Gewicht [g] | 172 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628KP |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1830 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -17%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262D
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 108 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262D |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -31%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 111 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262AB |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 166 |
| Gewicht [g] | 133 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921022610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002660 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -27%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 378 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 673 |
| Breedte [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 274 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso, PAG 46, 7ZSE17, PV6
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7ZSE17 |
| Koppeling-ID | PV6 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Relaisnummer | 191, 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -57%
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -34%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 62 |
| Breedte [mm] | 19 |
- -45%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 118 |
| Breedte [mm] | 31,8 |
- -48%
| Gewicht [kg] | 0,612 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 124 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 485 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 118 |
| Lengte [mm] | 1124 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1173 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
