Zoekresultaten "9 546"
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 105 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met schroeven, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder schroeven, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met schroeven, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 24 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
- -11%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -35%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 64 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Werkdruk tot [bar] | 12 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 33 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Vooras links, Koppelstang, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 127 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 19866 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Rubber/Metaal, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
