×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "79 V 86"
Zoek: 79 V 86×
V-riem Gates 6228XS
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
6228XS
| Buiten lengte [mm] | 1210 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 9,5 |
€ 10,81
€ 15,56
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 31628
M18 x 1,5, Verwarmd
31628
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 136,17
€ 92,60
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 36918
M18 x 1,5, Verwarmd
36918
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,18
€ 85,41
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 36920
M18 x 1,5, Verwarmd
36920
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 99,60
€ 86,65
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07009
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG07009
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 104,99
€ 71,39
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADM57025
M18 x 1.5, Verwarmd
ADM57025
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 134,42
€ 86,03
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADT37050
M18 x 1,5, Verwarmd
ADT37050
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 200,38
€ 170,32
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 47722
M18 x 1,5, Verwarmd
47722
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 107,58
€ 68,85
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 29332
M18 x 1,5, Verwarmd
29332
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 82,98
€ 72,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 37565
M18 x 1,5, Verwarmd
37565
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 815 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 126,49
€ 107,52
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07071
M18 x 1.5, Verwarmd, 39210-2B000
ADG07071
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 39210-2B000 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 182,36
€ 155,00
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADA107012
M18 x 1,5, Verwarmd
ADA107012
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 196,78
€ 167,27
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700044
M18 x 1,5, Verwarmd
ADBP700044
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 93,61
€ 55,22
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 1149
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
1149
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 8,80
€ 5,98
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 3232
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
3232
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 8,97
€ 5,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 5730
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
5730
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 8,97
€ 5,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riemen kit Contitech 6PK2140K1
Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol
6PK2140K1
| Gewicht [kg] | 1,823 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol |
€ 173,59
€ 137,13
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,45
€ 4,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,04
€ 5,30
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,06
€ 4,54
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,06
€ 9,06
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,90
€ 5,01
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,70
€ 6,30
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 6PK2135
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 6PK2135
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2135 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
€ 42,96
€ 21,05
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 6PK2137
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 6PK2137
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2137 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
€ 42,96
€ 17,18
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem Optibelt 8 PK 880 TM
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
8 PK 880 TM
| Lengte [mm] | 880 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | Optibelt TruckPOWER RBK |
€ 53,05
€ 20,16
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 175946
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
175946
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 91,25
€ 52,93
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
