Zoekresultaten "1159"
Filter insert
| Breedte [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128,5 |
| Aantal | 1 |
- -51%
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Dikte [mm] | 37 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, 191 945 515 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 191 945 515 B |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -51%
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -42%
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -33%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -07/04 ORANJE PINKER
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0502932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 61,9 |
| Dikte [mm] | 14,9 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20034 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474093, 1987474168, 1987474901, 1987474062, 1987474051 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,2 |
| Totale lengte [mm] | 130,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -39%
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -38%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Huls voor platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Aantal contacten | 9 |
| Aantal | 50 |
| Diameter [mm] | 6,3, 2,8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 82 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 72, 126 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -48%
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Aantal veren | 8 |
| Breedte [mm] | 98,7 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,4 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25839 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470, 1987474738, 1987474428 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel -07/04 ORANJE PINKER
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0502931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 314 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vaste remzadel, ATE
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Remsysteem | ATE |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, High carbon
| Binnendiameter [mm] | 132 |
| Gatdiameter [mm] | 100 |
| Naafdiameter 1 [mm] | 65 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 53,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 122,6 |
| Breedte 2 [mm] | 123,8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23076 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474481, 1987474703, 1987474175 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -60%
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7E0 959 263 C
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Voor OE nummer | 7E0 959 263 C |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, BOSCH
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 122,9 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53,7 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BOSCH |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RUITENWISSER STANG
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21274, 21273 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1
| Totale lengte [mm] | 232 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 226 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Achteras |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
