Zoekresultaten "115 035 001"
Zonder bougiestekker, voor volledig elektronische ontsteking
| Ontstekingspoel | Zonder bougiestekker |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
Incl. bougiestekker, voor volledig elektronische ontsteking
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
- -3%
- -21%
- -17%
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
E9 90R-02A1119/3509, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E9 90R-02A1119/3509 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115035 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Aansluituitvoering M4, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -8%
Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 2 |
| Aantal contacten | 1 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -10%
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20668 |
- -35%
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,3 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 260 |
| Breedte 2 [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 2 [mm] | 17 |
| WVA-nummer | 20960 |
- -35%
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
- -35%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS, Voor zware omstandigheden
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor zware omstandigheden, Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
- -31%
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
