Zoekresultaten "114 002 001"
Deels synthetische olie, GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060, GM 93165414, GM 1940184, Dexron®-VI, BMW 83222167720, BMW 83220397114 |
Staalpakking, 038 145 209 Q, 038 145 209 P, 038 145 209 N
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
| Voor OE nummer | 038 145 209 Q, 038 145 209 P, 038 145 209 N |
| Niet voor OE nummer | 038 145 209 A |
- -62%
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -41%
| Spanning tot [V] | 4,5 |
| Spanning van [V] | 0,5 |
| Druk tot [kPA] | 90 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -65%
- -65%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder houder, zwart/grijs, IP5K4, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -23%
| Breedte [mm] | 30 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 210 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987475428 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -40%
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 27 |
| Aantal tanden | 126 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -20%
- -6%
- -61%
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -8%
- -46%
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 100,5 |
- -70%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 254 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
Type Denso, IR PLUS, V-riemschijf, Met toebehoren
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -14%
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, li 36
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 36 |
- -72%
8 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm, met waarschuwknippersysteem, Met lichtschakelfunctie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aansluittechniek | 8 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met waarschuwknippersysteem, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
- -72%
| Druk tot [kPA] | 90 |
| Druk van [kPA] | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
- -65%
| Druk tot [kPA] | 100 |
| Druk van [kPA] | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
- -72%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -72%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal leidingen | 4 |
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen)
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 126 |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
- -17%
Met pakking, Met sensor
| Openingstemperatuur | 105 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
