Zoekresultaten "11323"
Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FE32/20X182A |
- -16%
100 388, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 100 388 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FEE32/22X117A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SXOV32X186A |
- -16%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SXOV32/13X196A |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32X196A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32X186A |
| Aanvullende informatie | Advantage |
- -16%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36X150A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -16%
Met lager
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Aantal per as | 1 |
- -8%
- -42%
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 23,7 |
| Hoogte 1 [mm] | 17,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
- -54%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 91 |
| Lengte [mm] | 867 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 1 |
- -61%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | J4310501 |
- -73%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -62%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | J4300501 |
- -73%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Hagus, rechts, Met grondlaag, Met spiegelglas
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met spiegelglas, Met temperatuursensor, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel, Blauw getint |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -23%
- -60%
- -46%
Zonder kabel, grijs
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -34%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 1491665 |
| Lengte [mm] | 515 |
| Breedte [mm] | 104 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 1349791 |
| Lengte [mm] | 512 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Rubbermetaallager, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 11811132321 |
- -48%
Incl schroefset, Wiellager geïntegreerd in weillager, Haakse kogellager
| Gewicht [kg] | 2,02 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -57%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Zonder kabel, Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -66%
Zonder kabel, Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -72%
