Zoekresultaten "R19"
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 284 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Aantal | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, Ventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Gewicht [g] | 24 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Belastbaarheid bij 12V | 30A/40A |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
5W-40, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos2, Fiat 9.55535-S2 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21436 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| MAPP code beschikbaar | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
- -52%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 596 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -12%
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -34%
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 28,7 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -15%
IP5K4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Aantal [l/h] | 1400 |
M14 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 231 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, VWS-tronic, VW TL 52 529, VW TL 52 182
| Bruto gewicht [kg] | 0,933 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Fabrieksadvies voor olie | VWS-tronic, VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 052 529, VW G 052 182, PORSCHE G 052 529, PENTOSIN FFL-Racing, PENTOSIN FFL-7, PENTOSIN FFL-4, PENTOSIN FFL-3, PENTOSIN FFL-2, NISSAN R35 Special, NISSAN GT-R R35, MINI DCTF-2, MINI 83 22 2433 157, MB 236.25, FERRARI TF DCT-F3, FERRARI 498 F, Diamond Queen SSTF-1, CASTROL BOT 450, BUGATTI G 052 182, BUGATTI FFL-2, BMW DCTF-2, BMW DCTF-1+, ALPINE DW5, ALPINE 77 11 785 243 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
